Показовий урок виробничого навчання на тему: «Обслуговування відвідувачів».

20.02.2023 року майстер виробничого навчання Зоряна СЕМЧИШИН провела показовий урок виробничого навчання на тему: «Обслуговування відвідувачів». Зустріч відвідувачів та прийом замовлення. Подача страв та напоїв” для здобувачів освіти групи №24, що навчаються за професією “Офіціант”.

Під керівництвом майстра виробничого навчання, здобувачі освіти формували професійні компетенції зустрічі та розсаджування гостей, сервірування столу, приймання замовлення, подавання перших, других страв, прибирання посуду в умовах наближених до реального закладу ресторанного господарства.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x