Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

16.03.2023 року майстер виробничого навчання провів відкрите заняття з практичного водіння трактора. Метою уроку було навчити учнів заїжджати у габаритний дворик та підїжджати до умовного причіпного пристрою.

14.03.2023 року майстер виробничого навчання Дяк Іван Омельянович провів вдкрите заняття з виробничого навчання на тему: «Готування сільськогосподарських машин до збереження» у групі № 21. Мета цього заняття – Закріпити  набуті теоретичні знання з підготовки сільськогосподарських машин до зберігання на практиці.

І етап (районний, міський)  2022 – 2023 н.р. – переможець Олександр Фірман Тема наукової роботи: «Краєзнавчий та рекреаційно-туристичний моніторинг туризму в сільській місцевості» ІІ етап (обласний)  2022 – 2023 н.р – учасник Олександр Фірман Тема наукової роботи: «Краєзнавчий та рекреаційно-туристичний моніторинг туризму в сільській місцевості»

Дивитись ще
Дивитись ще

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x