Історія училища

Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» є закладом професійної (професійно-технічної) освіти третього атестаційного рівня, що забезпечує сучасний ринок праці конкурентоспроможними, висококваліфікованими робітничими кадрами, та проводить професійно-технічне навчання, професійну перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення.

Профілі закладу за галузевим спрямуванням: загальні для всіх галузей економіки, будівельні, монтажні і ремонтно-будівельні роботи,  громадське харчування, сільське господарство, транспорт, торгово-комерційна діяльність.

Свою історію заклад освіти розпочав в далекому 1984 році, коли училище відкрилося як філіал Товстенського СПТУ-22 у пристосованому приміщенні колишнього клубу цукрового заводу. В ньому налічувалося 180 учнів, які оволодівали професіями трактористів, кухарів, машиністів холодильних установок, плодоовочівників, контролерів – касирів продовольчих товарів.

У 1985 році училище набуло статусу самостійного – СПТУ-29. Протягом свого існування заклад освіти декілька разів змінював свій статус:

1992 рік – Чортківське училище-радгосп.

У 1993 році – професійне училище-агрофірма.

У 1996 році училище було перейменовано у ПТУ-29.

У 2002 році наказом Міністерства освіти і науки України реорганізоване у Чортківське вище професійне училище.

У колектив приходили сповнені енергії та творчої наснаги люди, котрі випустили зі стін училища не один випуск дипломованих спеціалістів.

У 2012  році училищу присвоїли звання: Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище».

Сьогодні Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» – це сучасний заклад освіти, з потужною матеріально-технічною на навчально-методичною базою, кваліфікованими педагогічними кадрами, багатим досвідом роботи з підготовки кваліфікованих робітників, чималими планами на майбутнє і головне – перспективою постійного розвитку.