Конкурси фахової майстерності

Участь в І  етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE” з компетенції “Слюсарні роботи”.

11 листопада 2021 року на базі професійного ліцею Галицького коледжу імені В. Чорновола відбувся І-ий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WORLDSKILLS UKRAINE” з компетенції “Слюсарні роботи”.

Учасником від Державного навчального закладу “Чортківське вище професійне училище” став Дмитро ВІВСЯНИК, учень групи 21, що здобуває професію “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів”.

За підсумками виконання конкурсного завдання Дмитро зайняв почесне ІІІ місце та був нагороджений Дипломом третього ступеня Управління освіти і науки України Тернопільської обласної державної адміністрації.

Високі досягнення наших учнів у подібних заходах є ознакою належної професійної підготовки та запорукою успішного працевлаштування наших випускників.

Учень ДНЗ «Чортківське ВПУ» серед переможців  конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

В червні 2021 року учень нашого закладу освіти Володимир ПРИДРУГА став призером конкурсу фахової майстерності серед сантехніків.

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» був проведений у рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».

Півфінал проходив на базі Київського вищого професійного училища будівництва. У ньому взяли участь 22 учасники з різних областей країни. Фінал проходив у межах фестивалю Install Fest Ukraine 2021. За першість змагалися 12 переможців півфіналу.