Художня самодіяльність та гурткова робота

Студентські роки – завжди найцікавіша та найкраща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами та радісними нотками. Педагогічний колектив робить все для того, щоб роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає керівник гуртка училища Лілія ОХРИМЧУК. Щороку до державних свят, пам’ятних та знаменних дат проводяться творчі вечори,  показові заходи, звітні концерти,  за участі учнів училища.

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в освітньому процесі. Адже, працюючи в аматорському гуртку, учень має реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для його духовного життя. Це молодий та живий організм, який постійно знаходиться у творчому пошуку. Завдяки художній самодіяльності, в учнів насичене життя в стінах нашого закладу освіти.

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх. Саме на формуванні таких якостей особистості зосереджене естетичне виховання.

В училищі створені всі умови ефективності естетичного виховання, а саме:

  • естетично приваблива атмосфера (оформлення навчальних кабінетів, місць відпочинку);
  • виховання молоді на традиціях українського народу та обрядах;
  • естетична культура різноманітних виховних заходів;
  • залучення учнів до гуртків художньої самодіяльності, участі їх у конкурсах естетичного напряму.

З метою виявлення нових талантів щороку керівник гуртка проводить прослуховування здобувачів освіти перших курсів, яке сприяє згуртуванню учнівського колективу та подоланню труднощів адаптаційного періоду.

В училищі створено усі умови для подальшого розвитку талановитої молоді: сучасна апаратура, великий актовий зал та доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою.

Художня самодіяльність робить життя учнів незабутнім та допомагає знайти своє місце в оточенні!