Гуртожиток та їдальня

Організація проживання в гуртожитку

Для забезпечення нормальних умов навчання в ДНЗ «Чортківське ВПУ» функціонують три житлові гуртожитки в яких нараховується 520 ліжко-місць, що забезпечує 100% потребу.   Усіх учнів, які мають потребу в житлі на час навчання забезпечують кімнатами.

В гуртожитках створені належні умови для проживання :

  • відремонтовані побутові кімнати та кімнати для відпочинку,
  • естетично оформлені інформаційні стенди,
  • на кожному поверсі розміщенні кухні, які оснащені електроплитами, мікрохвильовими, електрочайниками, кухонними меблями, також в гуртожитку розміщено холодильники для зберігання продуктів харчування,
  • обладнано душові, туалети та кімнати гігієни, гуртожитки забезпеченні безперебійним електропостачанням, гарячою та холодною водо.
  • житлові кімнати поділяються на 2-ох, 3-ох та 4-ох місні.

Мешканці гуртожитку підтримують чистоту і порядок у своїх кімнатах та місцях загального користування, беруть участь у всіх видах робіт, пов’язаних із самообслуговуванням. В приміщенні  розміщенні дві тенісні кімнати де проживаючі мають змогу провести змагання між кімнатами з настільного тенісу, на поверхах знаходяться кімнати для відпочину та актові зали де що четверга проводяться дискотеки. На кожному поверсі в кімнатах відпочину та фойє встановлено телевізори для перегляду інформаційних  теленовин, розважальних передач та серіалів. Також житловий гуртожиток цілодобово на 100% забезпечений безкоштовним доступом до мережі Інтернет через Wi-Fi підключення.

З метою недопущення пожеж та збереження життя та здоров’я проживаючих в гуртожитку встановлено сертифіковану автоматичну протипожежну систему, приміщення забезпечено вогнегасниками, пожежні крани укомплектовані пожежними рукавами та стволами. Учнівська профспілкова організація бере участь  в організації дозвілля та відпочинку учнів, проводить моніторинг  зручностей та дотримання санітарно-побутових умов проживання.

На першому поверсі розмішена пропускна кімната чергового вахтера, також на кожному поверсі встановленні камери через які ведеться відео – спостереження,  що підвищує рівень безпеки учнів, а також сприяє збереженню особистих речей та майна. Регулярно здійснюється поточний ремонт коридорів , сходових та кімнат.

 

Положення про гуртожиток

Розпорядок дня в гуртожитку

 

 

 

Їдальня

«Будь-хто може змусити вас насолодитися першим укусом страви, але тільки справжній шеф-кухар може змусити вас насолоджуватися останнім ». – Франсуа Мінот.

Їдальня  державного навчального закладу « чортківське вище професійне училище »   обладнана необхідними приміщеннями для  зберігання продуктів, їх переробки і приготування страв та необхідного кухонного інвентаря та обладнання. Розрахована на 200 посадочних місць.

В їдальні отримують повноцінне одноразове раціональне  харчування всі бажаючі учні і працівники навчального закладу. Протягом всього навчального року учні отримують збалансоване поживне харчування, що містить м’ясні та рибні страви, свіжі овочі та фрукти.