Вступникам

Чому варто обрати наш заклад

На сучасному ринку праці користуються попитом конкурентоспроможні фахівці, готові працювати в новому режимі, в нових умовах та у відповідності до нових технологій.

 

Саме тому, сучасна освіта має забезпечити кожному, хто навчається, широкі можливості для здобуття умов розвитку та підготовки до життя.

Сьогодні навчальні заклади вражають своєю різноманітністю. Перед абітурієнтами надзвичайно складний вибір, адже потрібно обрати не тільки професію до душі, але й заклад освіти, який гарантує отримання диплома висококваліфікованого робітника, що володіє професійними компетентностями найвищого ґатунку.

Від того, наскільки правильно зроблено вибір, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я і, насамкінець, радість та щастя.

Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» сучасний заклад освіти, що має потужний матеріально-технічний та навчально-методичний потенціал, який дозволяє надавати високоякісну професійну (професійно-технічну) освіту.

Тут створені всі умови для підготовки конкурентоспроможних фахівців: просторі, світлі кабінети, сучасне обладнання і технології навчання, а також колектив однодумців, в якому надзвичайно гармонійно поєднується найвищий професіоналізм досвідчених викладачів і майстрів виробничого навчання з безмежним польотом фантазії та енергії молодих працівників.

Педагогічний колектив нашого закладу освіти готовий до постійного професійного зростання, впровадження освітніх інновацій, а відповідно і до інноваційних методів розвитку особистості. В нас розвивають творчу ініціативу учнів та готують конкурентоспроможних фахівці, готових працювати в новому режимі, в нових умовах та у відповідності до нових технологій.

ДНЗ “Чортківське вищє професійне училище” це:

  1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
  2. Грамотно організований освітній процес.
  3. Здобувачі освіти здобувають робітничу кваліфікацію разом з отриманням базової та повної загальної середньої освіти.
  4. Конкуренція на сучасному ринку праці.

 

Ваша дитина під постійною опікою майстра виробничого навчання і класного керівника.

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2023

Прийом документів розпочинається 25.06.2023

новини

Саме під такою назвою, «Підліткам про головне: все, що цікавить хлопців тадівчат», 17.04.2024 року в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ» пройшов виховний захід. Підлітків було онайомлено з книгою, яка давно мала з’явитися в Україні, але вийшла тільки в жовтні 2020 року у видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. Доктори медичних наук Оксана Ромащенко, Марлена Буш та Світлана Возіанова дали відповіді […]

08.04.2024 року для учнів, які проживають в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ», проведений виховний захід на тему “Профілактика наркоманії серед підлітків”. Підготувавита провів даний захід вихователь Ожга Василь.Підліткам було пояснено, що наркоманія – це не лише серйозне захворювання, але й надзвичайно небезпечне соціальне явище, що поширюється по всьому світу, в тому числі й в Україні. Особливо […]