Вступникам

Чому варто обрати наш заклад

На сучасному ринку праці користуються попитом конкурентоспроможні фахівці, готові працювати в новому режимі, в нових умовах та у відповідності до нових технологій.

 

Саме тому, сучасна освіта має забезпечити кожному, хто навчається, широкі можливості для здобуття умов розвитку та підготовки до життя.

Сьогодні навчальні заклади вражають своєю різноманітністю. Перед абітурієнтами надзвичайно складний вибір, адже потрібно обрати не тільки професію до душі, але й заклад освіти, який гарантує отримання диплома висококваліфікованого робітника, що володіє професійними компетентностями найвищого ґатунку.

Від того, наскільки правильно зроблено вибір, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я і, насамкінець, радість та щастя.

Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» сучасний заклад освіти, що має потужний матеріально-технічний та навчально-методичний потенціал, який дозволяє надавати високоякісну професійну (професійно-технічну) освіту.

Тут створені всі умови для підготовки конкурентоспроможних фахівців: просторі, світлі кабінети, сучасне обладнання і технології навчання, а також колектив однодумців, в якому надзвичайно гармонійно поєднується найвищий професіоналізм досвідчених викладачів і майстрів виробничого навчання з безмежним польотом фантазії та енергії молодих працівників.

Педагогічний колектив нашого закладу освіти готовий до постійного професійного зростання, впровадження освітніх інновацій, а відповідно і до інноваційних методів розвитку особистості. В нас розвивають творчу ініціативу учнів та готують конкурентоспроможних фахівці, готових працювати в новому режимі, в нових умовах та у відповідності до нових технологій.

ДНЗ “Чортківське вищє професійне училище” це:

  1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
  2. Грамотно організований освітній процес.
  3. Здобувачі освіти здобувають робітничу кваліфікацію разом з отриманням базової та повної загальної середньої освіти.
  4. Конкуренція на сучасному ринку праці.

 

Ваша дитина під постійною опікою майстра виробничого навчання і класного керівника.

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2023

Прийом документів розпочинається 25.06.2023

новини

Розпочинаємо навчальний рік з приємних подаруночків ГС “Асоціація інсталяторів інженерних систем” безоплатно передала закладу освіти посібники “Довідник сантехніка” для підготовки здобувачів освіти за професією “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування” У книзі представлено новітні технології й оптимальні рішення, що застосовуються у сучасній сантехніці та опалювальних, водопровідних й охолоджуючих системах, детально описано монтаж та експлуатацію інженерних систем, […]

Крок до успіху

В травні  2023 року в нашому училищі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  серед здобувачів освіти за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Участь  у конкурсі дозволяє продемонструвати свої навички і отримати цінний досвід у вирішенні реальних завдань . Перемога у конкурсі професійної майстерності свідчить про високий рівень вмінь  і компетенції в обраній професії. […]