Планування роботи місяця будівельних професій

1 листопада 2022 року  відбулось організаційне засідання методичної комісії будівельних професій, на якому було погоджено план проведення місяця будівельних професій.

Місяць будівельних професій в ДНЗ «Чортківське ВПУ» є  однією  з  форм роботи  як  педагогічних  працівників, так  і  педагогічного  колективу  навчального  закладу в цілому,  які  спрямовані  на  розвиток  творчої  особистості  здобувачів освіти,  на  формування  їхнього  інтересу  до обраної професії, на стимулювання до роздумів,  активного  пошуку,  дослідження, самостійного  опрацювання  додаткових інформаційних    джерел.  

      Місяць будівельних професій дає  можливість  започаткувати  нові  форми  роботи,  виявити  здібних, обдарованих,  талановитих  здобувачів освіти,  оцінити  рівень  професіоналізму  педагогічного працівника та  особистісний  рівень  розвитку  учнів.

Головними  завданнями  місяця будівельних професій  в училищі є:

–    забезпечити  найсприятливіші  умови  для  виявлення  та  розвитку  творчого потенціалу  обдарованих  учнів;

–  стимулювати  учнів  до  активної творчої  праці  у  процесі  навчально-виробничого процесу;

–  підвищити  інтерес  до  профільних та  інших  предметів,  поглибити  знання учнів;

–  сприяти  навчальній,  громадсько-організаційній,  культурно-мистецькій діяльності  учнів.

 Місяць будівельних професій в ДНЗ «Чортківське ВПУ»   включає: відкриті уроки теоретично та виробничого навчання, виховні  заходи, виставки сучасних будівельних інструментів та фото звітів про навчання на виробництві.    

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x