Планування роботи місяця будівельних професій

1 листопада 2022 року  відбулось організаційне засідання методичної комісії будівельних професій, на якому було погоджено план проведення місяця будівельних професій.

Місяць будівельних професій в ДНЗ «Чортківське ВПУ» є  однією  з  форм роботи  як  педагогічних  працівників, так  і  педагогічного  колективу  навчального  закладу в цілому,  які  спрямовані  на  розвиток  творчої  особистості  здобувачів освіти,  на  формування  їхнього  інтересу  до обраної професії, на стимулювання до роздумів,  активного  пошуку,  дослідження, самостійного  опрацювання  додаткових інформаційних    джерел.  

      Місяць будівельних професій дає  можливість  започаткувати  нові  форми  роботи,  виявити  здібних, обдарованих,  талановитих  здобувачів освіти,  оцінити  рівень  професіоналізму  педагогічного працівника та  особистісний  рівень  розвитку  учнів.

Головними  завданнями  місяця будівельних професій  в училищі є:

–    забезпечити  найсприятливіші  умови  для  виявлення  та  розвитку  творчого потенціалу  обдарованих  учнів;

–  стимулювати  учнів  до  активної творчої  праці  у  процесі  навчально-виробничого процесу;

–  підвищити  інтерес  до  профільних та  інших  предметів,  поглибити  знання учнів;

–  сприяти  навчальній,  громадсько-організаційній,  культурно-мистецькій діяльності  учнів.

 Місяць будівельних професій в ДНЗ «Чортківське ВПУ»   включає: відкриті уроки теоретично та виробничого навчання, виховні  заходи, виставки сучасних будівельних інструментів та фото звітів про навчання на виробництві.    

Саме під такою назвою, «Підліткам про головне: все, що цікавить хлопців тадівчат», 17.04.2024 року в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ» пройшов виховний захід. Підлітків було онайомлено з книгою, яка давно мала з’явитися в Україні, але вийшла тільки в жовтні 2020 року у видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. Доктори медичних наук Оксана Ромащенко, Марлена Буш та Світлана Возіанова дали відповіді […]

08.04.2024 року для учнів, які проживають в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ», проведений виховний захід на тему “Профілактика наркоманії серед підлітків”. Підготувавита провів даний захід вихователь Ожга Василь.Підліткам було пояснено, що наркоманія – це не лише серйозне захворювання, але й надзвичайно небезпечне соціальне явище, що поширюється по всьому світу, в тому числі й в Україні. Особливо […]

Сьогодні, 17.04.2024 року, переможниця II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чортківської філії Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України Ганна Фочак та науковий керівник Світлана Волощук відвідали навчальний тренінг у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Велика подяка викладачам та організаторам за цінний досвід та підтримку!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x