Засідання предметного гуртка з професії “Кухар, офіціант, бармен” на тему: “Історія кухонної техніки”.

15.02.2023 року викладач професійно-теоретичної підготовки Ірина МАРКІНА провела засідання предметного гуртка з професії “Кухар, офіціант, бармен” в групі №14 на тему “Історія кухонної техніки”.

В ході заходу здобувачі освіти презентували свої проєкти, над якими працювали протягом місяця. Під час підготовки учасники ознайомилися з історією походження окремих кухонних машин; знайшли в Інтернеті та літературі цікаві факти з розвитку устаткування ПГХ; проаналізували зібраний матеріал та створили комп’ютерні презентації.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x