Засідання предметного гуртка з професії “Кухар, офіціант, бармен” на тему: “Історія кухонної техніки”.

15.02.2023 року викладач професійно-теоретичної підготовки Ірина МАРКІНА провела засідання предметного гуртка з професії “Кухар, офіціант, бармен” в групі №14 на тему “Історія кухонної техніки”.

В ході заходу здобувачі освіти презентували свої проєкти, над якими працювали протягом місяця. Під час підготовки учасники ознайомилися з історією походження окремих кухонних машин; знайшли в Інтернеті та літературі цікаві факти з розвитку устаткування ПГХ; проаналізували зібраний матеріал та створили комп’ютерні презентації.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x