#UAразом

Сьогодні в Україні вперше відзначають День єднання! Таким чином, ми, українці, демонструємо нашу готовність захищати свободу та незалежність України. Адже наша сила – в єдності!

Що таке єдність? Це тісний зв’язок між людьми, згуртованість, цілісність, неподільність. Лише тоді, коли ми разом, ми є великою, непереможною силою. Тільки об’єднавшись в єдине ціле, ми можемо здолати будь – якого ворога.

Сьогодні, 16 лютого, ДНЗ “Чортківське ВПУ” долучилося до заходів з нагоди Дня єдності .

Слава Україні!

На зображенні може бути: 6 людей та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та дорога
На зображенні може бути: небо

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю…Героям Майдану, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 31 групи приєдналися до заходу Заводської об’єднаної територіальної громади.”Майдан – кривава стежка до свободи”.

#UAразом

16 лютого з нагоди “Дня єднання” в ДНЗ “Чортківське ВПУ” було проведено марафон під гаслом: “Нема в нас Заходу і Сходу! Ми – українці! Одна родина!”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x