Шалені будні

Наша команда ДНЗ “Чортківське ВПУ” вирушила в неймовірну подорож до Карпат, де гори обіймають хмари, а пригоди ніколи не закінчуються.
Вихователь Світлана ВОЛОЩУК та класний керівник Юрій ШАМРИЛО організували незабутню мандрівку.
Були:
✅захоплення краєвидами міста Яремче🌆
✅похід на засніжену гору Маковиця 🗻
✅екскурсія до водоспаду Пробій💧
✅веселощі в басейні та оздоровчому чані🤽‍♂️
✅екстрім від джампінгу🧗
✅безцінні емоції від катання на джипах🚘
✅милування краєвидами з канатної дороги🎢
✅оглядове колесо🎡 в Буковелі лише підкреслило враження від нашої пригоди🧳
Дякуємо всім за неймовірний відпочинок та яскраві спогади!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x