Участь у презентації пілотного інструментарію центру розвитку кар’єри

16 листопада 2022 року Світлана ВІЗНЮК, заступник директора з навчально-виробничої роботи, координатор роботи “Центру розвитку кар’єри та професійного зростання” ДНЗ “Чортківське ВПУ” взяла участь у презентації Пілотного інструментарію Центру розвитку кар’єри створеного у 2021-2022 роках у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі досвіду Програми із Центрів розвитку кар’єри у Марокко за підтримки USAID (2015-2020).

За підсумками зустрічі, Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» отримав можливість увійти до складу закладів освіти України, котрі стануть офіційними партнерами Проєкту USAID «Економічна підтримка України» із пілотування інструментарію Центру розвитку кар’єри.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x