Участь у презентації пілотного інструментарію центру розвитку кар’єри

16 листопада 2022 року Світлана ВІЗНЮК, заступник директора з навчально-виробничої роботи, координатор роботи “Центру розвитку кар’єри та професійного зростання” ДНЗ “Чортківське ВПУ” взяла участь у презентації Пілотного інструментарію Центру розвитку кар’єри створеного у 2021-2022 роках у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі досвіду Програми із Центрів розвитку кар’єри у Марокко за підтримки USAID (2015-2020).

За підсумками зустрічі, Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» отримав можливість увійти до складу закладів освіти України, котрі стануть офіційними партнерами Проєкту USAID «Економічна підтримка України» із пілотування інструментарію Центру розвитку кар’єри.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x