Участь у другій Всеукраїнській навчально-практичній конференції “Інновації в сантехнічній освіті”

08-10 лютого 2022 року майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» Анатолій РОДЗОНІЙ, Іван РУДИК і Руслан ДУБИК взяли участь у роботі ІІ Всеукраїнської навчально-практичної конференції «Інновації в сантехнічній освіті».

Організатором конференції стала Швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» в межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”.

Захід зібрав учасників з 22 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Доповідачами та тренерами стали представники провідних компаній-виробників сантехнічної та теплотехнічної продукції та компаній, що займаються монтажем та обслуговуванням, зокрема Geberit, Grundfos, Wilo, Fondital, Kermi, Caleffi, Terwix, Valraven а також Ліги інсталяторів України.

В ході конференції освітяни розглянули теми відповідно до освітнього стандарту; ознайомилися з новими технологіями та обладнанням, принципами роботи та особливостями монтажу і обслуговування. Під час стратегічної сесії, яка відбулася третього дня, за участі Сергія Коваленко, державного експерта експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства Міністерства освіти і науки України, взяли участь в обговоренні проблем, з якими стикаються педагоги під час вступної кампанії та шляхів їх вирішення.

Конференція «Інновації в сантехнічній освіті» сприяє прямій комунікації між педагогами та виробниками сантехнічного та теплотехнічного обладнання», а участь педагогічних працівників нашого закладу освіти у подібних заходах свідчить не тільки про здатність до систематичного підвищення професійно-педагогічної компетентності, але й до інноваційної діяльності, що зумовлена динамічним запровадженням новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x