Урок з української  літератури  « Драма Лесі Українки «Лісова пісня»

Вже стало доброю традицією в ДНЗ «Чортківське ВПУ»  проводити предметні тижні і декади.  8 березня  викладач  Блаженко Н.Р  провела урок з  української  літератури  « Драма Лесі Українки «Лісова пісня», її міфологічна основа». Здобувачі освіти за допомогою вправи асоціативний диктант «Чи знаємо ми Лесю Українку?» пригадали життєвий та творчий шлях поетеси, адже  Леся Українка – світоч української літератури. Найвищим мистецьким здобутком письменниці літературознавці вважають драму-феєрію «Лісова пісня», зі змістом якої учні й познайомились на уроці.  Навчилися визначати тему, ідею, проблематику, композицію твору і  знаходити фольклорні й міфічні образи;виробили навички виразного читання.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x