Урок виробничого навчання

В епоху розвитку інформаційних та комп’ютерних технологій 💻в усіх галузях економічного та суспільного життя стабільно високим залишається попит на IT – спеціалістів 🖥. ☝️ ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – це сучасна і водночас надзвичайно цікава професія. Про це знають наші здобувачі освіти групи № 13 👨‍👨‍👧‍👧. Вони впевнено крокують до свого омріяного майбутнього, підкорюючи все нові й нові рівні професійних компетентностей. Під керівництвом висококваліфікованого майстра виробничого навчання Лілії ГУКАЛЮК вони навчаються:

📍 здійснювати обробку інформації;

📍 працювати з програмним забезпеченням;

📍 проводити конфігурацію та модернізацію архітектури персонального комп’ютера та периферійних пристроїв;

📍 здійснювати супроводження інформації;

📍 обслуговувати та усувати несправності інформаційних систем та мереж;

📍 контролювати, підтримувати та перевіряти функціонування комплексів апаратури з обробки інформації, мереж та програмного забезпечення;

📍 працювати з клієнтами.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x