Урок виробничого навчання слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

21.11.2023

А що вам відомо про професію: “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”

Розповімо вам по секрету: жодне сільськогосподарське підприємство не може обійтися без спеціалістів цього напрямку, адже вони справжні чарівники!

Професіонали у цій галузі знають про техніку все:

  • призначення та правила експлуатації машин і механізмів;
  • їх будову, принцип дії, несправності та способи їх усунення;
  • методи застосування і зберігання вимірювального інструменту;
  • основні властивості металів;
  • основи організації ремонтного виробництва і слюсарної справи, і багато іншого.

Переваг цього фаху є досить багато, і здобувачі освіти групи №11 нашого закладу освіти, під керівництвом майстра в/н Андрія АТАМАНЧУКА, впевнено набувають професійних компетентностей для подальшої побудови успішної траєкторії свого професійного успіху

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x