Тренінг на тему: “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”.

В рамках роботи “Центру кар’єри та професійного зростання” ДНЗ “Чортківське ВПУ” , професійним консультантом Лілією ЯБЛОНСЬКОЮ і координатором роботи Центру Світланою ВІЗНЮК проведено тренінг для здобувачів освіти першого курсу галузі громадського харчування на тему:  “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”.

В ході роботи, за допомогою вправи “Моє успішне майбутнє”, тренерам вдалося активізувати освітню діяльність здобувачів освіти, обговорити перспективи професійного зростання,  акцентувати увагу на перевагах та недоліках обраного фаху (як виявилося, переваг значно більше як недоліків).

За допомогою “Тесту талантів” (методика інституту Геллапа, котрий вже понад 40 років проводить дослідження талантів), кожен учасник зумів розпізнати свої таланти .

Попереду багато цікавого: SWOT аналіз особистості, розвиток талантів, робота з картами особистісного зростання… Адже не потрібно очікувати. Діємо тут і зараз!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x