Тренінг на тему: “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”.

В рамках роботи “Центру кар’єри та професійного зростання” ДНЗ “Чортківське ВПУ” , професійним консультантом Лілією ЯБЛОНСЬКОЮ і координатором роботи Центру Світланою ВІЗНЮК проведено тренінг для здобувачів освіти першого курсу галузі громадського харчування на тему:  “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”.

В ході роботи, за допомогою вправи “Моє успішне майбутнє”, тренерам вдалося активізувати освітню діяльність здобувачів освіти, обговорити перспективи професійного зростання,  акцентувати увагу на перевагах та недоліках обраного фаху (як виявилося, переваг значно більше як недоліків).

За допомогою “Тесту талантів” (методика інституту Геллапа, котрий вже понад 40 років проводить дослідження талантів), кожен учасник зумів розпізнати свої таланти .

Попереду багато цікавого: SWOT аналіз особистості, розвиток талантів, робота з картами особистісного зростання… Адже не потрібно очікувати. Діємо тут і зараз!

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x