Традиції Святвечора

Різдво одне з найкрасивіших, найурочистіших і улюблених свят. Це свято добра, щедрості й родинного затишку для кожного українця 🇺🇦.Свято, під час якого, з появою на небі першої зірки ⭐️, за святковим столом збирається вся родина 👨‍👩‍👧‍👦. Свято коли час згадувати, пробачати та відпускати…Про традиції святкування Святвечора перед Різдвом, 1️⃣3️⃣ грудня розповідали (та що там “розповідали” – ДЕМОНСТРУВАЛИ) здобувачам освіти групи №🔟 голова методичної комісії будівельних професій Марія ПАНЬКІВ і майстер виробничого навчання Анатолій РОДЗОНІЙ.А які традиції святкування Святвечора перед Різдвом є у вашої родини?

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x