Тиждень іноземних мов

Зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні – необхідність, що випливає з викликів, які стоять зараз перед нашою країною. Покращення рівня розуміння та використання англійської мови сприятиме подальшій інтеграції України у Європу, відкриє нові можливості у здобутті освіти та кар’єрі. Важливу роль у цьому процесі відіграє освітня спільнота, роль якої не лише навчати, а й мотивувати здобувачів та здобувачок освіти до вивчення мови. Виходячи з цього викладачі ДНЗ “Чортківське ВПУ” розробили програму Днів англійської мови та зарубіжної літератури. Викладач Паньків Р.В. провела виховний захід “Environmental problems”, викладач Білецька О.В. – урок англійської мови на тему “Про смаки не сперечаються”, викладач Побуринна І.В. – урок на тему “The state of Ukraine”, викладач Мимохід О.Є. – інтегрований позаурочний захід “ Writers of English-speaking countries in popular culture”.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x