Спортивно-масова робота

Спортивно-масова робота в ДНЗ «Чортківське ВПУ» є важливим компонентом гуманітарного виховання, яка спрямована на формування фізичного та морального здоров’я, удосконалення фізичної і психічної підготовки до ведення активного життя, професійної діяльності та захисту Батьківщини. За для цього в нашому закладі освіти створюються всі умови для повноцінного фізичного розвитку учнів:- фізичного, духовного та психологічного загартування; – формування потреб у безпечній поведінці; – протидії та запобіганню негативним звичкам;- профілактиці захворювань.Та саме сьогодні 18.10.2023 р. стартував перший етап змагання серед здобувачів освіти першого курсу. Між групами 10гр., 11гр., 13гр., 14-16гр. на першість училища з футзалу. Бажаємо усім успіху та впевнено іти до перемоги.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x