Рідна мова – це найцінніше надбання нашого народу

Щороку питання рідної мови залишається актуальним для нашого  народу. Тому з метою формування в учнів стійкого усвідомлення, що рідна мова – це найцінніше надбання нашого народу, це те, що всіх нас об’єднує в одне ціле. У ДНЗ « Чортківське ВПУ»   викладачем   Стула Т.М.  проведено  урок – гру « В  іі  імені  барви  України »   (за  творчістю  геніальної  письменниці Лесі Українки ). Упродовж  уроку здобувачі освіти  перевірили   раніше набуті знання, продемонстрували творчі вміння, кмітливість, винахідливість, а також показали злагоджену роботу в командах.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x