Проблема сексуальної соціалізації молоді

Проблема сексуальної соціалізації молоді у нашій країні набуває особливої актуальності. Тому потрібний алгоритм, який сприятиме формуванню статевої поведінки і сексуальної культури. Сьогодні не до кінця сформований понятійний апарат, не визначено зміст статевого виховання і сексуальної освіти. Взявши до уваги ці проблеми 09.11.2023 року вихователем Василем ОЖГОЮ в приміщенні гуртожитку було проведено виховний захід для учнів 3-4 курсів на тему: «ДИТЯ – ПЛІД ЗДОРОВОГО КОХАННЯ»Метою заходу були три основних напрямки:1. Навчити адекватно вирішувати питання між статевих стосунків.2. Показати як взаємопов’язані духовність, моральність і здоров’я.3. Переконати учнів в необхідності збереження репродуктивного здоров’я.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x