Практико-орінтеване виробниче навчання

Виробниче навчання здобувачів освіти за професією « Опоряджувальник будівельний » у нашому  училищі проводиться безпосередньо на робочому місці. Професію «Маляр будівельний» учні засвоюють, виконуючи ремонт старого малярного покриття у кімнатах гуртожитку. Здобувачі освіти набувають практичних  навичок із підготовки оштукатуреної поверхні під водне фарбування, а саме опорядження пошкоджених місць, ґрунтування поверхні   та різні способи нанесення фарби а також із безпечної організації праці на  робочому  місці.

Приємно бачити відремонтовану, красиву кімнату та з гордістю сказати :     « Це зроблено моїми руками ».

Майстри в/н Світлана Костів та Іван Рудик передають свій досвід і знання молоді, які  будуть корисними для їхньої майбутньої кар’єри.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x