Показовий урок

2 листопада 2022 року викладач Дудяк Віктор Богданович провів показовий урок теоретичного навчання із застосуванням практико-орієнтованого підходу до професійної підготовки здобувачів освіти. Під час набуття первинних професійних компетентностей щодо виконання монтажу комп’ютерної мережі з використанням конекторів rj-45, обжиму кабеля типу вита пара за допомогою кримпера, підготовки мережевого обладнання та його діагностики, викладач створив реальні робочі умови, в яких здобувачі освіти отримали відповідні практичні навички, необхідні для подальшої успішної роботи.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x