Показовий урок на тему “Українські національні кондитерські вироби”

09.03.2023 року викладач Надія САДОВСЬКА провела показовий урок на тему “Українські національні кондитерські вироби” для здобувачів освіти, що навчаються за професією “Кондитер”. Здобувачі освіти опанували компетентності асортименту, технології приготування українських національних кондитерських виробів, поєднання різних смаків та колоритність виробів. На уроці вдало поєднано теоретичні і практичні аспекти навчання із вивченням традицій українського народу.

Декорування кондитерських виробів неможливе без художньої творчості. Неймовірно талановита учениця Ольга СВІНЦІЦКА продемонструвала свої картини та надихнула усіх кондитерів прагнути до розвитку, вдосконалення та створення кондитерських шедеврів.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x