Показовий урок на тему «Енергозбереження у побуті».

18.10.2023

У всьому світі питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

18 жовтня 2023 року в Державному навчальному закладі «Чортківське вище професійне училище» викладач Наталія ФАРІЙОН провела показовий урок на тему «Енергозбереження у побуті». Урок пройшов надзвичайно швидко та цікаво, адже проводився у формі гри в ході котрої здобувачі освіти груп №11 та №17 мали можливість застосувати набуті знання та навички у практичних завданнях. На завершення навчання здобувачі освіти отримали практичні кроки в напрямку енергозбереження, дотримання яких є підтвердженням культури, високого рівня свідомості як суспільства в цілому, так і кожного його члена.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x