Показовий урок виробничого навчання

Майстер в/н Ольга Гуменюк  провела показовий урок виробничого навчання на тему: « Настилання підлоги керамічними плитками на клейових сумішах». Метою якого є формування професійних компетентностей під час настилання підлоги плиткою, а саме розмітка основи під облицювання, рівномірне нанесення клею на поверхню, вміння користуватися контрольно – вимірювальними пристроями, дотримуватись вимог охорони праці.

Виховувати у здобувачів освіти повагу до обраної професії, гордість за обрану справу; прагнення до самовдосконалення та саморозвитку.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x