«Педагогічний квест»

Не заперечним є твердження , що педагог повинен учитися впродовж всього життя. Специфіка освітянської роботи полягає у тому,  що йому необхідно виходити до учнів із знаннями, думками і переконаннями , які відповідають потребам часу і суспільства.

22.02.2023 р. голова  методичної комісії  загальнопрофесійної підготовки, професій «Машиніст холодильних установок» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  Ірина Маркіна провела розширене засідання на тему :«Професійна компетентність педагога». Захід відбувся у вигляді ділової гри «Педагогічний квест», метою якого  було розвиток методичної компетентності педагогів. Під час проходження етапів квесту викладачі та майстри в/н мали можливість розв’язати завдання з педагогіки, методики, історії педагогіки тощо.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x