Пам’яті Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 31 групи приєдналися до заходу Заводської об’єднаної територіальної громади.”Майдан – кривава стежка до свободи”.

На зображенні може бути: 7 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, військова форма та на відкритому повітрі

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю…Героям Майдану, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

#UAразом

16 лютого з нагоди “Дня єднання” в ДНЗ “Чортківське ВПУ” було проведено марафон під гаслом: “Нема в нас Заходу і Сходу! Ми – українці! Одна родина!”

#UAразом

16 лютого відзначають День єднання України. Урок з географії на тему: “Україна в геополітичному вимірі” пройшов вдало та надзвичайно цікаво. Учні із захопленням ділилися думками та глибоко співпереживали за майбутнє держави. Викладач Світлана ВОЛОЩУК.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x