Осіння і зимова фотозона

до методкомісії механізаторів і класних керівників)

Війна виснажує… Раніше ми не були готові до такого рівня болю, який принесла нам війна. Наш больовий поріг був набагато нижчим. Але з кожною новиною, з кожною трагедією у нас росте стійкість до емоційного болю і як результат виникає «емоційне зачерствіння». Також “зачерствіння” робить нас нечутливими, товстошкірими, черствими. Блокуються не тільки негативні емоції, а й позитивні. Для того, викликати посмішку у наших учнів, працівників училища та усіх людей, що проходять повз на території училище було організовано фотозони. Здобувачі освіти 11 групи спільно з класним керівником Наталією ФАРІЙОН, майстрами виробничого навчання Андрієм АТАМАНЧУКОМ та Іваном ДЯКОМ облаштували тематичні фотозони, щоб усі бажаючі мали змогу зробити яскраві фото і відчути хоч трішечки радості і задоволенняв такий нелегкий час!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x