Основні середовища існування та адаптації до них організмів: водне середовище

Організм – це складна відкрита система, що пов’язана із середовищем величезною кількістю зв’язків. Він не може існувати сам по собі, адже йому постійно необхідні речовини для побудови свого тіла, а також енергія для забезпечення процесів життєдіяльності.

Сьогодні, 9 березня, викладач біології Яблонська Лілія Богданівна провела надзвичайно цікавий урок для здобувачів освіти групи 24 на тему: “Основні середовища існування та адаптації до них організмів: водне середовище”

Хочемо зазначити той факт, що черепашка не постраждала, і повернулася до своєї домівки, а здобувачі освіти проявляли неабияку цікавість до водного середовища і до його мешканців.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x