Основні середовища існування та адаптації до них організмів: водне середовище

Організм – це складна відкрита система, що пов’язана із середовищем величезною кількістю зв’язків. Він не може існувати сам по собі, адже йому постійно необхідні речовини для побудови свого тіла, а також енергія для забезпечення процесів життєдіяльності.

Сьогодні, 9 березня, викладач біології Яблонська Лілія Богданівна провела надзвичайно цікавий урок для здобувачів освіти групи 24 на тему: “Основні середовища існування та адаптації до них організмів: водне середовище”

Хочемо зазначити той факт, що черепашка не постраждала, і повернулася до своєї домівки, а здобувачі освіти проявляли неабияку цікавість до водного середовища і до його мешканців.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x