Огляд-конкурс кабінетів правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Протягом лютого-березня 2023 року, згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області, було організовано та проведено огляд-конкурс кабінетів правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою Конкурсу було удосконалення навчально-виховного процесу, підвищення рівня і змісту навчання, розробки інноваційних методів навчання, активізації роботи кабінетів правил дорожнього та безпеки дорожнього руху при підготовці водіїв автотранспортних засобів.

На підставі спільного рішення організаційного комітету та журі Конкурсу, Державний навчальний заклад «Чортківське вище професійне училище» став абсолютним його переможцем!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x