Обласний семінар-практикум

02.03.2023 року викладачі Захисту України відвідали обласний семінар-практикум «Школа виховників джур» у Тернопільському міжшкільному ресурсному центрі Тернопільської міської ради. Під час семінару з доповідями виступив Михайло Фалінський, який розкрив питання організаційно-методичного та практичного забезпечення реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”) у закладах фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, організації роботи куренів, порядок реєстрації куренів закладів освіти. Також важливими були тренінги з тактичної медицини, вогневої підготовки та стройової підготовки, що входять до видів Гри. На завершення семінару учасники ділилися досвідом організації роботи роїв у своїх закладах в умовах карантинних обмежень та воєнного стану; обговорили окремі види змагань та конкурси дитячо-юнацької гри «Джура»; узгодили плани роботи з національно-патріотичного виховання.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x