Навчання педагогічних працівників за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти».

Протягом 2022/2023 навчального року члени методичної комісії: Марія ПАНЬКІВ, Андрій БОНДЯ, Іван РУДИК і Руслан ДУБИК, пройшли навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти».

Безоплатне навчання організоване Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”.

Цифрові інструменти Google дають можливість не тільки розширити можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу, але й компенсують незручності педагогічних працівників, надаючи їм можливість спілкуватись та працювати разом навіть тоді, коли  умови можуть бути далекими від ідеальних.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x