Навчально-польові заняття у групі №23.

У період з 20 по 24 березня 2023 року у ДНЗ «Чортківське ВПУ» були проведені навчально-польові заняття з предмету “Захист України” викладачами Чорнієм М.П та Паньків Р.В. для учнів групи №23.

Метою проведення навчально-польових зборів було досягнення таких цілей:

  1. Підвищення рівня знань учнів про заходи, які слід приймати для захисту України в разі загрози її безпеці.
  2. Надання учням базових знань про основні медико-санітарні проблеми та їх рішення в умовах надзвичайних ситуацій.
  3. Розвиток навичок та вмінь щодо надання першої медичної допомоги, у тому числі уміння користуватися медичним обладнанням та засобами захисту.
  4. Формування у учнів готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, під час військового конфлікту, терористичних атак, природних катастроф тощо.
  5. Розвиток дисципліни та відповідальності учнів, формування у них патріотичних поглядів та почуттів.

      Учасники зборів навчалися першої медичній допомозі, оцінці стану постраждалого та наданню ефективної допомоги в умовах поля бою. Вони також відпрацьовували дії в умовах бойових дій,  навчалися ефективним методам виживання та безпеки на полі бою, удосконалили навички з вогневої підготовки а саме вправності кульової стрільби з пневматичної гвинтівки по цілях, в розбиранні та збиранні автомата, спорядженні магазина. На завершальному етапі учні подолали єдину смугу перешкод та закріпили свої знання у подоланні умовно-зараженої території у засобах індивідуального захисту.

     В результаті зборів учасники отримали значні знання та вміння з питань захисту території та її населення, а також основ медичної допомоги. Вони були задоволені та відзначили, що отримали корисні навички, які допоможуть їм у майбутньому.

День перший

День другий

День третій

#MiniEdcampKhorostkiv

#miniEdcampKhorostkiv 28 квітня 2023 року в ліцеї №1 м. Хоростків, педагоги ДНЗ “Чортківське ВПУ” Світлана ВОЛОЩУК, Віктор ДУДЯК та Ольга БІЛЕЦЬКА стали учаснками потужного освітянського заходу, на якому йшлося про національну ідентичність в НУШ. День був насичений емоціями, новими та знайомствами! Викладачі ДНЗ “Чортківське ВПУ” Світлана ВОЛОЩУК та Віктор ДУДЯК провели майстерку на тему: “Редагування […]

25 квітня 2023 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів основ медичних знань (Захист України, курс для дівчат) Засідання секції розпочала Марія Чашка, директорка ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, учасниця бойових дій, офіцер ЗСУ, яка акцентувала увагу на важливості домедичної підготовки здобувачів освіти, а також побажала […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x