«НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ»

З надією на перемогу вже не перший рік викладачі ДНЗ «Чортківське ВПУ» Марія ПАНЬКІВ та Михайло ЧОРНІЙ організовують плетіння маскувальних сіток для захисту українських захисників і їх позицій. Та завжди до акції долучаються працівники і учні училища.Ось і ще ода маскувальна сітка покидає територію нашого закладу освіти. Сьогодні 22.11.2023 р. її передано громадській організації “Десантно – козацький рій”, члени якої: Сергій ЛІПЯНІН, Ігор СЕНДЗІК, Юрій ГАВРИЛЮК та Ніна СТЕЦЬ розповіли здобувачам освіти коли було засновано волонтерську організацію та чому саме обрали таку назву. Ознайомили із маршрутами та напрямами яким вдається доставити допомогу, а також розповіли про роботу, як працюють волонтери, як видається допомога захисникам, цивільному населенню та в чому є потреба. «На маскувальні сітки попит є постійно, тому що це витратний матеріал. Кожне загострення на фронті – горить маскувальна сітка, вони рвуться, особливо, якщо накривають техніку. Такі сітки недовговічні. Потреба в сітках виникає практично після кожного серйозного обстрілу наших позицій з боку ворога. Також на нові маскувальні сітки чекають на нових позиціях ЗСУ, які виникають унаслідок звільнення українських земель».Разом до перемоги!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x