Міс гуртожиток 2023

З метою залучення до колективної творчої справи, організації змістовного дозвілля, створення атмосфери доброзичливості і творчості, а також розвитку творчих здібностей та культурних зв’язків молоді 29 листопада 2023 року в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ» вихователем Василем ОЖГОЮ проведено виховний захід «Міс гуртожиток 2023».В конкурсі приймали участь учениці 1-го, 2-го та 4-го курсів, котрі проживають у гуртожитку, а саме: Тетяна БОНК, Ольга ВАСИЛИШИН, Іванна ВИННИК, Юлія ГОЛОВЕЦЬКА, Анастасія СТАНГРЕТ та Вікторія ЦІУЛА. Ведучими свята були Іванна ДУБЧАК та Віталій ЗОЛОТИЙ.І справді, всі учасниці були неперевершені та здобули перемогу у різних номінаціях, а «Міс гуртожиток 2023» за рішенням журі стала Ольга ВАСИЛИШИН. Після оголошення результатів голова профспілки учнів Світлана ВОЛОЩУК привітала учасниць та вручила цінні подарунки.По завершенні заходу вихователь Василь ОЖГА пригостив усіх учасників свята солодощами.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x