Майстер клас по виготовленню новорічної іграшки в техніці декупаж.

Напередодні новорічних свят, навіть у розпал передсвяткової метушні, обов’язково знайдіть хвилинку для творчості! Особливо, якщо мова йде про створення новорічної прикраси своїми руками! Тому для учнів 11 групи класний керівник Наталія ФАРІЙОН провела майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок в техніці декупаж. Трохи терпіння, творчої наснаги та бажання створити неповторний виріб — і задоволені усмішки вже сяють на обличчях наших учнів.

Бажаємо кожному педагогу відчути ейфорію від роботи з дітьми, адже їхня цікавість надихає і мотивує до створення чогось нового і цікавого, їхня відкритість притягує і заряджає позитивом, спілкування з ними дає сили жити і вірити в майбутнє!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x