Майстер-клас “Використання штучного інтелекту в освітньому процесі”

13.05.2024 року, в рамках «Методичного марафону – 2024», педагогічні працівники Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» стали учасниками майстер-класу “Використання штучного інтелекту в освітньому процесі”.

В ході заходу, педагоги:
✔️ознайомилися з основними поняттями та можливостями штучного інтелекту в освіті;
✔️дізналися про практичні приклади використання ШІ в освітньому процесі;
✔️навчилися використовувати інструменти ШІ для створення навчальних матеріалів та оцінювання знань здобувачів освіти;
✔️обговорили виклики та перспективи використання ШІ в освіті.

Спікер майстер-класу Віктор ДУДЯК, викладач комп’ютерних наук закладу освіти, поділився з учасниками своїм досвідом використання ШІ в освітньому процесі.

Сильні сторони майстер-класу:

Актуальність теми: Штучний інтелект стрімко розвивається й дедалі більше впливає на різні сфери життя, зокрема й на освіту. Тому тема майстер-класу є дуже актуальною й цікавою для широкого кола слухачів.

Якість подання матеріалу: Спікер майстерно володів темою та зміг чітко й зрозуміло донести до слухачів складні поняття, пов’язані зі штучним інтелектом. Він використовував різноманітні методи подання інформації, що зробило майстер-клас динамічним та цікавим.

Практична цінність: На майстер-класі слухачі не лише отримали теоретичні знання про штучний інтелект, але й навчилися використовувати його в освітньому процесі. Ведучий продемонстрував, як можна використовувати штучний інтелект для персоналізації навчання, автоматизації рутинних завдань, оцінювання знань учнів та багато іншого.

Саме під такою назвою, «Підліткам про головне: все, що цікавить хлопців тадівчат», 17.04.2024 року в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ» пройшов виховний захід. Підлітків було онайомлено з книгою, яка давно мала з’явитися в Україні, але вийшла тільки в жовтні 2020 року у видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. Доктори медичних наук Оксана Ромащенко, Марлена Буш та Світлана Возіанова дали відповіді […]

08.04.2024 року для учнів, які проживають в гуртожитку ДНЗ «Чортківське ВПУ», проведений виховний захід на тему “Профілактика наркоманії серед підлітків”. Підготувавита провів даний захід вихователь Ожга Василь.Підліткам було пояснено, що наркоманія – це не лише серйозне захворювання, але й надзвичайно небезпечне соціальне явище, що поширюється по всьому світу, в тому числі й в Україні. Особливо […]

Сьогодні, 17.04.2024 року, переможниця II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чортківської філії Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України Ганна Фочак та науковий керівник Світлана Волощук відвідали навчальний тренінг у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Велика подяка викладачам та організаторам за цінний досвід та підтримку!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x