Конкурс фахової майстерності

8 грудня 2023 року в Державному навчальному закладі «Чортківське вище професійне училище» відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти групи № 33, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» 💻.Організаторами конкурсу стали Віктор ДУДЯК, викладач професійно-теоретичної підготовки 👨‍🏫 та Руслан ДУБИК, майстер виробничого навчання 🧑‍💻Метою заходу було: ▶️стимулювання здобувачів освіти до творчого самовдосконалення; ▶️розвиток їх творчих здібностей; ▶️моніторинг рівня професійної підготовки; ▶️підвищення рівня викладання освітніх компонентів професійного спрямування; ▶️підвищення фахової підготовки здобувачів освіти.За результатами конкурсу фахової майстерності, на підставі рішення журі визначено переможців 👏:

1 місце – Іванна НЕНИЧ;

2 місце – Денис ЙОРДАДИЧУК;

3 місце – Іван СЛОБОДЯН.

Щиро вітаємо переможців!

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x