Засідання обласної методичної секції практичних психологів і соціальних педагогів

Засідання обласної методичної секції практичних психологів і соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти29 листопада 2023 року на базі ДНЗ «Чортківське вище професійне училище» відбулося засідання обласної методичної секції практичних психологів і соціальних педагогів на тему «Психолого-соціальні аспекти організації навчальної діяльності здобувачів освіти». Засідання секції відкрив заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Чортківське вище професійне училище» Сергій КАРПИК, який акцентував увагу на значенні духовно-морального виховання в організації навчальної діяльності здобувачів освіти та роль практичних психологів і соціальних педагогів у вирішенні цього питання.Микола ФУКА, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, проінформував присутніх про нормативно-правові засади та алгоритм роботи соціального педагога і практичного психолога з соціально незахищеними категоріями учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.Психологічний аналіз навчальної діяльності та творчої активності здобувачів освіти, як чинника розвитку підлітка, надала практичний психолог ДНЗ «Чортківське вище професійне училище» Валентина ГУЗІК.Михайло ДЯЧОК, соціальний педагог цього ж закладу розкрив роль соціального психолога ЗП(ПТ)О в адаптації здобувача освіти до навчання.Власним досвідом конструктивного подолання бар’єрів і вирішення конфліктів у педагогічній взаємодії «викладач-учень» у ЗП(ПТ)О з присутніми поділилася практичний психолог ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» Лариса СОБЧАК.Засідання секції пройшло в доброзичливій, творчій, робочій атмосфері.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x