Засідання методичної комісії

9.02.2022р. відбулось засідання методичної комісії професій «Машиніст холодильних установок», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та викладачів загально професійної підготовки, на якому Ірина  Маркіна  проаналізувала проведення днів професій та предметів, підвела підсумки роботи методкомісії у І семестрі поточного навчального року . Сергій Карпик виступив з доповіддю «Компетентнісний підхід до формування здорового способу життя учнів». Марія Паньків представила презентацію «Формування екологічної компетентності учнів в умовах євроінтеграції».

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x