Засідання методичної комісії

9.02.2022р. відбулось засідання методичної комісії професій «Машиніст холодильних установок», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та викладачів загально професійної підготовки, на якому Ірина  Маркіна  проаналізувала проведення днів професій та предметів, підвела підсумки роботи методкомісії у І семестрі поточного навчального року . Сергій Карпик виступив з доповіддю «Компетентнісний підхід до формування здорового способу життя учнів». Марія Паньків представила презентацію «Формування екологічної компетентності учнів в умовах євроінтеграції».

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю…Героям Майдану, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 31 групи приєдналися до заходу Заводської об’єднаної територіальної громади.”Майдан – кривава стежка до свободи”.

#UAразом

16 лютого з нагоди “Дня єднання” в ДНЗ “Чортківське ВПУ” було проведено марафон під гаслом: “Нема в нас Заходу і Сходу! Ми – українці! Одна родина!”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x