День студента 2023

17 листопада – Всесвітній День студента. З нагоди свята в ДНЗ «Чортківське ВПУ» пройшов неймовірний та по справжньому захоплюючий вітально-розважальний захід, адже вітали здобувачів освіти педагоги. В яку тільки роль не вживались викладачі та майстри і ведучими і учнями і навіть коміками та танцюристами побували. Окрім розважального шоу та конкурсів на учнівський колектив також очікував розіграш грошових призів, подарункові сертифікатів та присвоєння почесного звання груп ВПУ.Ми пишаємось вами дорогі учні, і впевнені, що ви будете вражати нас своєю ініціативністю, розвитком, ерудицією, знаннями та прагненням бути кращими . Бажаємо вам підтримки у вашому професійному, особистому, моральному та духовному зростанні.Нехай у вас буде все на “відмінно”!Дякуємо ЗСУ ! віримо у перемогу !

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x