День Святого Миколая

Святковий зимовий час цього року розпочинається 6 грудня, коли відзначається День святого Миколая.Цікаво та весело 6 та 11.12.2023 р. пройшло свято Миколая в нашому закладі освіти. Дружній колектив училища вже традиційно потурбувався про те, щоб до кожного здобувача освіти завітав Святий Миколай.Поява Святого Миколая із своїми помічниками ангелами стала справжнім дивом в училищі, не тільки для першого курсу, а й для усіх учасників освітнього процесу ДНЗ «Чортківське ВПУ». Кожен учень отримав подарунок від Святого Миколая та побажання гарного настрою, веселих свят та перемоги над загарбниками.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x