Вітаємо Світлану ВОЛОЩУК і Віктора ДУДЯКА, викладачів ДНЗ «Чортківське ВПУ»!

З метою популяризації ідеї STEM – освіти через розробку інтегрованих уроків/проєктів та заохочення викладацької спільноти застосовувати STEM-технології під час освітнього процесу, мотивації до професійного зростання викладачів, упровадження інноваційних технологій в освітній процес, активізації використання педагогами інтерактивних мультимедійних технологій у своїй діяльності, виявлення і поширення кращого педагогічного досвіду, підвищення цифрової компетентності викладачів математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, Навчально-методичним центром ПТО в Тернопільській області проведено конкурс методичних розробок серед викладачів природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Кращий STEM – урок»

Згідно з рішенням журі конкурсу, викладачі ДНЗ «Чортківське ВПУ» Світлана ВОЛОЩУК і Віктор ДУДЯК увійшли до складу переможців і нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x