Відкритий урок хімії

16.02.2022 р. викладач хімії Галина Жовтюк провела відкритий урок на тему «Карбонові кислоти, їхнє призначення в природі та класифікація. Склад і будова молекул насичених одноосновних карбонових кислот, формули, ізомерія, номенклатура та фізичні властивості».

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю…Героям Майдану, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 31 групи приєдналися до заходу Заводської об’єднаної територіальної громади.”Майдан – кривава стежка до свободи”.

#UAразом

16 лютого з нагоди “Дня єднання” в ДНЗ “Чортківське ВПУ” було проведено марафон під гаслом: “Нема в нас Заходу і Сходу! Ми – українці! Одна родина!”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x