Відкритий виховний захід на тему: “Жити за законами людської доброти”

8 лютого в ДНЗ “Чортківське ВПУ” відбувся відкритий виховний захід на тему: “Жити за законами людської доброти ”в групі 36 з професії “Кондитер”, який провели майстри виробничого навчання Марія ВАСИЛЮК та Ольга РУДИК.

Здобувачі освіти з педагогами обговорювали важливі життєві цінності: добро, милосердя, допомога ближньому, бідним, повага до старших, батьків, любов та мудрість.

Творення добра – це дуже просто, це щоденні добрі справи та усмішка. Неймовірні відчуття радості та щастя може осягнути кожен, хто творить добро.

То ж бережімо та плекаймо добро, шануймо батьків!

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x