Всеукраїнська конференція «Інновації в сантехнічній освіті»

Майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» Анатолій РОДЗОНІЙ, Іван РУДИК і Руслан ДУБИК прийняли участь у роботі Всеукраїнської конференції «Інновації в сантехнічній освіті», яка відбулася 20-25 вересня 2021 року на базі Центру професійно-технічної освіти, що у м. Житомир.Організатором конференції стала Швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» в межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”.

В процесі навчання освітяни мали змогу ознайомитися з новими технологіями та особливостями сучасного монтажу і обслуговування санітарно-технічного обладнання та устаткування, а також набути професійних компетентностей з теорії роботи насосного обладнання, принципу роботи та особливостей інфрачервоних теплових панелей, схем монтажу різних типів сучасних настінних газових котлів тощо.

Майстри в/н нашого закладу освіти успішно завершили навчання, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а також, за особливі навчальні досягнення, були відзначені та нагороджені організаторами цінним подарунком – фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard.

Участь педагогічних працівників нашого закладу освіти у подібних заходах свідчить не тільки про здатність до систематичного підвищення професійно-педагогічної компетентності, але й до інноваційної діяльності, що зумовлена динамічним запровадженням новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x