Всеукраїнська конференція «Інновації в сантехнічній освіті»

Майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» Анатолій РОДЗОНІЙ, Іван РУДИК і Руслан ДУБИК прийняли участь у роботі Всеукраїнської конференції «Інновації в сантехнічній освіті», яка відбулася 20-25 вересня 2021 року на базі Центру професійно-технічної освіти, що у м. Житомир.Організатором конференції стала Швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» в межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”.

В процесі навчання освітяни мали змогу ознайомитися з новими технологіями та особливостями сучасного монтажу і обслуговування санітарно-технічного обладнання та устаткування, а також набути професійних компетентностей з теорії роботи насосного обладнання, принципу роботи та особливостей інфрачервоних теплових панелей, схем монтажу різних типів сучасних настінних газових котлів тощо.

Майстри в/н нашого закладу освіти успішно завершили навчання, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а також, за особливі навчальні досягнення, були відзначені та нагороджені організаторами цінним подарунком – фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard.

Участь педагогічних працівників нашого закладу освіти у подібних заходах свідчить не тільки про здатність до систематичного підвищення професійно-педагогічної компетентності, але й до інноваційної діяльності, що зумовлена динамічним запровадженням новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x