Виховний захід «Через терни до зірок»

      10.03.2023 року в актовій залі ДНЗ «Чортківське ВПУ» для учнів 2-их та 3-іх курсів  проведений  виховний захід «Через терни до зірок». Саме такий вислів узяв за гасло для єпископського герба Йосиф Сліпий  — інтелектуал, поліглот, патріот, богослов, історик, священик, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви,  Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський,  Верховний Архієпископ Львівський. 

      В історії кожної людності є  яскраві постаті, без яких немислиме її минуле і майбутнє. Важливо віддати належне тим, хто у надзвичайно складний і суперечливий час запалював досвітні вогні правди, добра, справедливості і милосердя.

      У релігійно-культурному житті українського народу ХХ ст. саме такою непересічною постаттю був наш краянин Йосип Сліпий. Життя і служіння Патріарха – подвиг в ім’я української церкви. Він золотистими літерами вписаний в історію України, як полум’яний патріот, борець за волю народу. Життя Патріарха є прикладом для багатьох українців, як потрібно боротися за вищі ідеали, ставити суспільне вище за особисте і при цьому залишатися собою.

      Провів даний захід вихователь училища Ожга В.І.

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x