Виховна година на тему “Війна. Хроніка подій”

В листопаді 2022 року вихователем Ожгою В.І. в ДНЗ «Чортківське ВПУ» для учнів 21, 24 груп та для учнів першого курсу проведені виховні години про війну росії проти України.
Починаючи від 24 лютого 2022 року росія веде повномасштабну війну проти України, що змінила життя не тільки України, а й усього світу. Війна, що змінила кожного українця, назавжди розділила життя на до та після.
Близько четвертої години ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали воєнний наступ. Розраховуючи на швидку перемогу, війська загарбників наштовхнулися на потужний супротив українців, які завзято боронять свою землю, волю та незалежність попри те, що звичне життя руйнується на очах.
Війна принесла українцям багато горя, жаху, непоправних втрат, проте на тлі страшних випробувань укріпилася жага Перемоги та віра в неї! Сьогодні українці об’єднані як ніколи. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну як військовий, експерт, волонтер, лікар, журналіст, кухар, водій тощо. Усвідомлення української ідентичності невідворотно викарбувалось в кожному громадянині України!

Навіть повітряна тривога не стала на заваді знайомства з колекцією стародавніх банкнот та монет, що перебували в обігу на території України в різні історичні епохи, викладача Віктора Дудяка. Захід продовжився у безпечному місці закладу освіти.

“Не в грошах щастя, але воно в можливостях, які ці гроші відкривають” під таким гаслом проведено заходи до всесвітнього тижня грошей, ініційованого НБУ. Цікавими та пізнавальними їх зробили викладач іноземної мови Ольга Білецька та викладач історії Юрій Шамрило.

17 березня 2023 року у рамках місяця професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів» викладач Василь КУЛЕБА провів відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» на тему «Машини для захисту рослин. Обприскувачі».Учні поринули у світ проблем захисту рослин у сільськогосподарському виробництві та способи і методи їх вирішення; розглянули класифікацію, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x